E-narzędzia

TK Reefer

Jedna aplikacja - kontrola całej floty!

Aplikacja umożliwia dostęp do wirtualnego panelu sterowania agregatem SLXi w czasie rzeczywistym. Użytkownik ma dostęp do odczytu i zmiany parametrów sterownika agregatu np. temperatury nastawy, trybu pracy, kodu alarmu, może także włączyć lub wyłączyć agregat. Dzięki połączeniu Bluetooth, także kierowca na swoim urządzeniu mobilnym, może uzyskać dostęp do sterownika agregatu, a to wszystko bez wysiadania z kabiny ciężarówki.

Pobierz:

                                            

TK Notify

 

Dzięki tej aplikacji operator może monitorować swoją flotę agregatów chłodniczych Thermo King i otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach dotyczących konkretnego agregatu, jak np., zmiana nastawy, tryb pracy, niski poziom paliwa, temperatura poza zakresem, czy innych informacji, które są kluczowe dla bezpieczeństwa Twojego ładunku.

Pobierz:

TK Alarm Codes

 

Zainstaluj darmową aplikację na Twojego smarfona, która pomoże Ci zidentyfikować źródło w razie wystąpienia problemu w urządzeniu.

Informacja dostępna jest w 8 językach (angielskim, niemiecki, duńskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, niderlandzkim, norweskim).

Wejdź

TK Dealer Locator

 

Znajdź w prosty sposób dealera Thermo King!

Instalując naszą aplikację na smartfonie uzyskasz dane kontaktowe najbliższego dealera w Twojej okolicy oraz informacje o godzinach pracy i wskazówki dojazdu.

Wejdź

TK Match

 

4 pytania – tylko jedna, dobra odpowiedź!

Nasza aplikacja pozwoli Ci znaleźć idealny dla Twoich potrzeb produkt w najkrótszym czasie. Dostępna jest w języku angielskim.

Wejdź