Aktualności

THERMO KING przeznaczył 100 milionów dolarów na dostarczenie w pełni elektrycznych produktów w każdym segmencie łańcucha chłodniczego do 2023 roku w regionie EMEA. Całkowicie elektryczna gama produktów evolve™ firmy Thermo King będzie obejmować elektryczne rozwiązania chłodnicze dla ciężarówek, naczep, kolei, samolotów i statków.

Więcej...

Frigoblock otrzymał nagrodę European Transport Award for Sustainability 2022 (ETPN – Europäischer Transportpreis für Nachhaltigkeit) za swój elektryczny agregat chłodniczy FK25i.

Więcej...

Certyfikat Blue Track Select przyznawany jest wybranym dealerom spośród ponad 500 autoryzowanych punktów serwisowych Thermo King w 75 krajach. W pierwszym roku funkcjonowania do programu zostali włączeni wszyscy polscy dealerzy.

Więcej...

W ubiegłym tygodniu Thermo King i Trane Technologies, ogłosiły wprowadzenie nowych funkcji telematycznych do montowanych pod zabudową agregatów chłodniczych wyposażonych we własny napęd.

Więcej...

Z dniem 15 października THERMO KING  zakończył się oficjalny cykl prezentacji najnowszego agregatu naczepowego z serii ADVANCER.

 

Więcej...

W czerwcu 2020 roku THERMO KING – lider w dziedzinie rozwiązań kontroli temperatury w transporcie, zaprezentował przełomowy agregat chłodniczy – ADVANCER. Najnowsza seria dedykowana do naczep to milowy krok w procesie optymalizacji działalności transportowej!

Więcej...

Thermo King przygotował pakiet innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią zarządzanie całym łańcuchem chłodniczym i zapewnią zachowanie odpowiedniej temperatury w czasie transportu ładunku.

Więcej...

W segmencie agregatów przeznaczonych do pojazdów ciężarowych Thermo King wprowadza na rynek agregat T-560R.

Więcej...

Jako lider na rynku innowacyjnych technologii, firma Thermo King rozszerzyła swoje portfolio o w pełni elektryczny agregat chłodniczy E-200.

Więcej...

Pod koniec września firmy Thermo King i Frigoblock wzięły udział w IAA Cemmercial Vehicles Show w Hanowerze. Zaprezentowały na nich innowacyjną wizją miasta przyszłości – THERMOTOPIĘ. To filozofia, która bazuje na elektryfikacji, łączności i zrównoważonym rozwoju.

Więcej...

We wrześniu 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi IAA we Hanowerze.

Więcej...

120 lat innowacji

W tym roku Thermo King i Frigoblock obchodzą swoje jubileusze: 80 lat + 40 lat.

Więcej...

Thermo King ma swojej ofercie panele słoneczne, które zapewniają zrównoważone rozwiązanie do zarządzania zasilaniem.

Więcej...

Thermo King zaprezentował nowoczesne rozwiązanie - innowacyjny agregat naczepowy SLXi Hybrid.

Więcej...

Na wrześniowych targach IAA w Hanowerze Thermo King zaprezentował swój najnowszy projekt – platformę agregatów naczepowych SLXi.

Więcej...

THERMO KING ECO

Już dziś zapoznaj się z nową promocją THERMO KING w Polsce – SLX ECO; T ECO!

Więcej...

THERMO KING na targach IAA w Hanowerze pod hasłem - THERMO KING przyszłością transportu chłodniczego.

Więcej...

Wiosna sprzyja atrakcyjnym programom promocyjnym. Sprawdź, co słychać u autoryzowanych dealerów Thermo King

Więcej...

Ingersoll-Rand w marcu 2015 przejął spółkę FRIGOBLOCK, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń chłodniczych do ciężarówek i przyczep.

Więcej...

Od stycznia 2016 r. wszystkie modele agregatów Thermo King standardowo wyposażone są w nowy, ekologiczny czynnik chłodniczy R - 452A.

Więcej...