Aktualności

Thermo King, lider w branży chłodnictwa transportowego, wprowadza na rynek najnowszą gamę agregatów chłodniczych - serii E, dedykowanej dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Więcej...

Innowacyjny system AXLE POWER zasilany jest energią, która pochodzi z osi naczepy a generowana jest siłą toczenia się kół i hamowania. Dzięki temu rozwiązaniu żadna energia się nie zmarnuje!

Więcej...

Poznaj najnowsze jedno- i wielotemperaturowe rozwiązania chłodnicze THERMO KING dla małych, średnich i dużych samochodów ciężarowych.

Więcej...

ADVANCER–e to pierwszy krok w kierunku pełnej elektryfikacji i bardziej zrównoważonej przyszłości naczepowych agregatów chłodniczych.

Więcej...

Z radością przekazujemy informację, że podczas wrześniowego spotkania „Dealer Principals Conference" organizowanego rokrocznie przez producenta THERMO KING, szczególnie docenionych zostało, aż dwóch polskich dealerów.

Więcej...

Szacuje się, że obecna produkcja żywności mogłaby wyżywić 10 miliardów ludzi. Mimo to tracimy jej bardzo dużo! ONZ określa straty żywności na około jedną trzecią globalnej produkcji (1,3 miliarda ton rocznie).

Więcej...

Modele C-550, C-650 i C-750 to jednostki o dużej mocy dedykowane dla średnich i dużych ciężarówek. Nowe agregaty chłodnicze są kompaktowe, lekkie, a przy tym wydajne i solidne. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom przewyższają inne produkty dostępne na dzień dzisiejszy na polskim rynku.

Więcej...

THERMO KING przeznaczył 100 milionów dolarów na dostarczenie w pełni elektrycznych produktów w każdym segmencie łańcucha chłodniczego do 2023 roku w regionie EMEA. Całkowicie elektryczna gama produktów evolve™ firmy Thermo King będzie obejmować elektryczne rozwiązania chłodnicze dla ciężarówek, naczep, kolei, samolotów i statków.

Więcej...

Frigoblock otrzymał nagrodę European Transport Award for Sustainability 2022 (ETPN – Europäischer Transportpreis für Nachhaltigkeit) za swój elektryczny agregat chłodniczy FK25i.

Więcej...

Certyfikat Blue Track Select przyznawany jest wybranym dealerom spośród ponad 500 autoryzowanych punktów serwisowych Thermo King w 75 krajach. W pierwszym roku funkcjonowania do programu zostali włączeni wszyscy polscy dealerzy.

Więcej...

W ubiegłym tygodniu Thermo King i Trane Technologies, ogłosiły wprowadzenie nowych funkcji telematycznych do montowanych pod zabudową agregatów chłodniczych wyposażonych we własny napęd.

Więcej...

Z dniem 15 października THERMO KING  zakończył się oficjalny cykl prezentacji najnowszego agregatu naczepowego z serii ADVANCER.

 

Więcej...

W czerwcu 2020 roku THERMO KING – lider w dziedzinie rozwiązań kontroli temperatury w transporcie, zaprezentował przełomowy agregat chłodniczy – ADVANCER. Najnowsza seria dedykowana do naczep to milowy krok w procesie optymalizacji działalności transportowej!

Więcej...

Thermo King przygotował pakiet innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią zarządzanie całym łańcuchem chłodniczym i zapewnią zachowanie odpowiedniej temperatury w czasie transportu ładunku.

Więcej...

W segmencie agregatów przeznaczonych do pojazdów ciężarowych Thermo King wprowadza na rynek agregat T-560R.

Więcej...

Jako lider na rynku innowacyjnych technologii, firma Thermo King rozszerzyła swoje portfolio o w pełni elektryczny agregat chłodniczy E-200.

Więcej...

Pod koniec września firmy Thermo King i Frigoblock wzięły udział w IAA Cemmercial Vehicles Show w Hanowerze. Zaprezentowały na nich innowacyjną wizją miasta przyszłości – THERMOTOPIĘ. To filozofia, która bazuje na elektryfikacji, łączności i zrównoważonym rozwoju.

Więcej...

We wrześniu 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi IAA we Hanowerze.

Więcej...

120 lat innowacji

W tym roku Thermo King i Frigoblock obchodzą swoje jubileusze: 80 lat + 40 lat.

Więcej...

Thermo King ma swojej ofercie panele słoneczne, które zapewniają zrównoważone rozwiązanie do zarządzania zasilaniem.

Więcej...

Thermo King zaprezentował nowoczesne rozwiązanie - innowacyjny agregat naczepowy SLXi Hybrid.

Więcej...

Na wrześniowych targach IAA w Hanowerze Thermo King zaprezentował swój najnowszy projekt – platformę agregatów naczepowych SLXi.

Więcej...

THERMO KING ECO

Już dziś zapoznaj się z nową promocją THERMO KING w Polsce – SLX ECO; T ECO!

Więcej...

THERMO KING na targach IAA w Hanowerze pod hasłem - THERMO KING przyszłością transportu chłodniczego.

Więcej...

Wiosna sprzyja atrakcyjnym programom promocyjnym. Sprawdź, co słychać u autoryzowanych dealerów Thermo King

Więcej...

Ingersoll-Rand w marcu 2015 przejął spółkę FRIGOBLOCK, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń chłodniczych do ciężarówek i przyczep.

Więcej...

Od stycznia 2016 r. wszystkie modele agregatów Thermo King standardowo wyposażone są w nowy, ekologiczny czynnik chłodniczy R - 452A.

Więcej...