FRIGOBLOCK ZDOBYWCĄ EUROPEJSKIEJ NAGRODY TRANSPORTOWEJ W DZIEDZINIE „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ 2022”!

FRIGOBLOCK ZDOBYWCĄ EUROPEJSKIEJ NAGRODY TRANSPORTOWEJ W DZIEDZINIE „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ 2022”!

 

Frigoblock, jeden z wiodących producentów agregatów chłodniczych w Europie i marka Thermo King, otrzymał nagrodę European Transport Award for Sustainability 2022 (ETPN – Europäischer Transportpreis für Nachhaltigkeit) za swój elektryczny agregat chłodniczy FK25i.

Połączenie elektrycznych ciężarówek z Frigoblock FK25i tworzy model dostaw o zerowej emisji bezpośredniej, co wraz z korzyściami dla środowiska, daje również przewoźnikom większą swobodę operacyjną. Możliwość wjazdu do Stref Niskiej Emisji o każdej porze dnia i nocy, kiedy ruch jest mniejszy, a parkowanie łatwiejsze, pozwala firmom dostawczym zaoszczędzić czas, zwiększyć punktualność i dyspozycyjność.

Frigoblock FK25i ma możliwość bezpośredniej pracy z pojazdami zasilanymi bateryjnie, minimalizując liczbę komponentów zużywających energię. Pozwala to na optymalne wykorzystanie pojemności akumulatora pojazdu i przyczynia się do maksymalizacji jego zasięgu.

 

O Europejskiej Nagrodzie Transportowej za Zrównoważony Rozwój 2022

Nagroda ma na celu zachęcenie firm z sektora transportu i pojazdów użytkowych do działania w sposób zrównoważony i pokazuje, że odpowiedzialne działania nie tylko pomagają rozwiązywać problemy społeczne i ekologiczne w skali globalnej, ale także zwiększają rentowność i konkurencyjność przedsiębiorstw.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Frigoblock skontaktuj się ze swoim dealerem.

Wróć