Frigoblock i Thermo King łączą siły

Ingersoll-Rand w marcu 2015 przejął spółkę FRIGOBLOCK, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń chłodniczych do ciężarówek i przyczep.

FRIGOBLOCK jest teraz częścią marki Thermo King. Transakcja przejęcia zwiększa możliwości rozszerzenia oferty Thermo King.

„Celem przejęcia jest zapewnienie klientom kompletnej oferty rozwiązań, które są niezawodne, bezpieczne, wydajne i przyjazne dla środowiska, aby zaspokoić potrzeby dotyczące kontroli temperatury w transporcie – włącznie z dostępem do nowych opcji hybrydowych i wersji bez silników wysokoprężnych” – powiedział Ray Pittard, prezydent Transport Solutions, Ingersoll Rand. „FRIGOBLOCK to wyjątkowa i nowatorska firma, dzięki której będziemy mogli od razu rozszerzyć naszą ofertę dla klientów w Europie, a w przyszłości, poprzez naszą rozległą sieć dealerską, także w innych miejscach świata.”

FRIGOBLOCK

FRIGOBLOCK powstał w 1978 r. i szybko osiągnął pozycję uznanego producenta agregatów chłodniczych w Niemczech, a nazwa FRIGOBLOCK stała się silną marką uosabiającą innowacyjne, przyjazne dla środowiska i efektywne rozwiązania chłodnicze dla transportu.  Do dziś w całej Europie zostało zamontowanych ponad 40 000 agregatów chłodniczych tej firmy. Szczegóły na www.frigoblock.com

Wróć