ADVANCER – nowa linia innowacyjnych agregatów do naczep

18 go czerwca 2020 roku THERMO KING – lider w dziedzinie rozwiązań kontroli temperatury w transporcie, zaprezentował przełomowy agregat chłodniczy – ADVANCER. Seria dedykowana do naczep, dziś już dostępna w trzech modelach: A-360, A-400, A-500, to niewątpliwie duży krok w procesie optymalizacji działalności transportowej.  THERMO KING postawił na zupełnie nową technologię, wykorzystując z niej to co najlepsze – bezkonkurencyjną sprawność układu, której odzwierciedleniem jest znacznie niższe zużycie paliwa przy imponującej wydajności chłodniczej oraz precyzyjniejszej kontroli temperatury. Nowa architektura ADVANCERA opiera się na niezależnym od silnika, w pełni regulowanym przepływie powietrza. To dodatkowy element istotnie wpływający na oszczędności użytkowania. Całość konstrukcji uwzględniająca znacząco niższe koszty serwisowania ale przede wszystkim większą niezawodność eksploatacyjną co przy wykonywaniu działalności transportowej ma kluczowe znaczenie. ADVANCER w końcu zaspakaja sygnalizowane oczekiwania klientów i jako pierwszy udostępnia na wyświetlaczu dane dotyczące zużycia paliwa. Informacje te dostępne są również na portalu TracKing, którego abonament standardowo wzbogaca rozwiązanie TK.  

Wszystkie te aspekty mają niebagatelny wpływ na ochronę środowiska, o którym THERMO KING pamięta przy każdym swoim projekcie. To nie tylko niższe zużycie paliwa, niższa emisja CO2 oraz niższa emisja hałasu ale także mniejszy impakt na środowisko podczas procesu produkcji.

Podczas wirtualnej prezentacji THERMO KING zapowiedział dalszy rozwój serii o nowe rozwiązania technologiczne w zakresie zasilania. Już dziś wiemy, że producent przygotowuje swoje urządzenie do wykorzystania napędu osi naczepy do zasilania własnego agregatu. ADVANCER – to prawdziwa technologia przyszłości …

 

O szczegóły pytaj Autoryzowanych Dealerów THERMO KING

ADVANCER – nowa linia innowacyjnych agregatów do naczep

Wróć